Fame MMA

Z EverybodyWiki Bios & Wiki
Skocz do:nawigacja, szukaj

Fame MMA - Freak Fightowa organizacja MMA


Wyniki gal[edytuj]

Fame MMA 1: Boxdel vs. Guzik[edytuj]

  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii ciężkiej: (Main Event) Polska Michał „Boxdel” Baron – Polska Jakub „Guzik” Szymański
Zwycięstwo Boxdela przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: (Boks, Co-Main Event) Polska Daniel „Magical” Zwierzyński – Polska Adrian „Polak” Polański
Zwycięstwo Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: (Pojedynek rycerski) Polska Piotr Celej – Polska Krzysztof Olczak
Zwycięstwo Olczaka przez jednogłośną decyzję sędziów (29-23) po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Dawid „Ambro” Ambroziak – Polska Dawid „Surfer” Ozdoba
Zwycięstwo Ambra przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Michał Handke – Polska Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Zwycięstwo Handke przez TKO (ciosy pięściami) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Hubert „Ken” Korczak – Polska Krystian „Krycha” Wilczak
Zwycięstwo Krychy przez TKO (ciosy pięściami) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Marek „Maro” Wilczak – Polska Łukasz Lupa
Zwycięstwo Lupy przez KO (cios podbródkowy) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Michał „Łysy Bogas” Bogawski – Polska Sebastian „Ztrolowany” Nowak
Zwycięstwo Ztrolowanego przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 3 rundzie

Fame MMA 2: Rafonix vs. Magical[edytuj]

  • Walka w kategorii open: (Main Event) Polska Marcin „Rafonix” Krasucki – Polska Daniel „Magical” Zwierzyński
Zwycięstwo Rafonixa przez TKO (ciosy pięściami + złamanie nogi) w 1 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Polska Dawid Malczyński – Polska Adrian „Polak” Polański
Zwycięstwo Malczyńskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii open: Polska Marek „AdBuster” Hoffmann – Polska Dawid „Surfer” Ozdoba
Zwycięstwo AdBustera przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik – Polska Sylwester „Bystrzak” Tkocz
Zwycięstwo Ferrariego przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Piotr „Bonus BGC” Witczak – Polska Sebastian „Ztrolowany” Nowak
Zwycięstwo Ztrolowanego przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 2 rundzie
  • Walki w kategorii ciężkiej: (2 vs. 2) Polska Piotr Tyburski Polska Paweł Tyburski – Polska Piotr Kluk Polska Paweł Kluk
Zwycięstwo Tyburskich przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii superciężkiej: Polska Artur „Waluś” Walczak – Polska Piotr „Czapi” Czapiewski
Zwycięstwo Walusia przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Kamil „Kasti” Stępiński – Polska Łukasz Lupa
Zwycięstwo Kastiego przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie

Fame MMA 3: IsAmU vs. DeeJayPallaside[edytuj]

  • Walka w kategorii półśredniej: (Main Event) Polska Szymon „IsAmU” Kasprzyk – Polska Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak
Zwycięstwo IsAmU przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Polska Dawid Malczyński (c) – Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik
Zwycięstwo Malczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka kobiet w kategorii open: Polska Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Polska Monika „Esmeralda” Godlewska
Zwycięstwo Linkimaster przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Piotr „Bonus BGC” Witczak – Polska Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
Zwycięstwo Taxi Złotówy przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Filip „Filipek” Marcinek – Polska Patryk „Ryba” Karaś
Zwycięstwo Ryby przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: Polska Adrian „Polak” Polański – Polska Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach (początkowo wygrana Polaka niejednogłośnie, jednak werdykt został zmieniony
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Krystian „Krycha” Wilczak – Polska Bartosz „Ruby” Brzeziński
Zwycięstwo Krychy przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Polska Marcin „Mnich Terminator” Wójcik
Zwycięstwo Mnicha Terminatora przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Polska Kamil „Hassi” Hassan
Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

Fame MMA 4: Linkimaster vs. Lil Masti[edytuj]

  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA kobiet w kategorii open: (Main Event) Polska Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Polska Aniela „Lil Masti” Bogusz
Zwycięstwo Lil Masti przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii średniej: (Co-Main Event) Polska Adrian „Medusa” Salamon – Polska Piotr „Knaziuu” Knaś
Zwycięstwo Medusy przez poddanie (dźwignia na staw łokciowy) w 2 rundzie
  • Walka w limicie umownym -74 kg: Polska Adrian „Polak” Polański – Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik
Zwycięstwo Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: Polska Michał „Boxdel” Baron – Polska Jakub „Kubańczyk” Flas
Zwycięstwo Kubańczyka przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: (Kick-boxing/K-1) Polska Dawid „Ambro” Ambroziak – Polska Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: Polska Patryk „Kizo” Woziński – Polska Marcin „Mielonidas” Makowski
Zwycięstwo Mielonidasa przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 3 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Filip „Filipek” Marcinek – Polska Łukasz „Tomb” Imiełowski
Zwycięstwo Filipka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półciężkiej: Polska Krystian „Jongmen” Brzeziński – Polska Kamil „Kasti” Stępiński
Zwycięstwo Jongmena przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie

Fame MMA 5: Bonus BGC vs. Najman[edytuj]

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Main Event) Polska Piotr „Bonus BGC” Witczak – Polska Marcin „El Testosteron” Najman
Zwycięstwo El Testosterona przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii średniej: (Co-Main Event) Polska Marcin Malczyński – Polska Marek „AdBuster” Hoffmann
Zwycięstwo Malczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: (Super freak fight) Polska Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – Polska Marek „Lord Kruszwil” Kruszel
Zwycięstwo Lorda Kruszwila przez TKO (kopnięcie w żebra) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii lekkiej: Polska Szymon „IsAmU” Kasprzyk – Polska Marcin „Rafonix” Krasucki
Zwycięstwo IsAmU przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: Polska Dawid Malczyński (c) – Polska Tomasz Olejnik
Zwycięstwo Malczyńskiego przez TKO (kopnięcie w wątrobę + ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka kobiet w kategorii open: Polska Ewelina „Ewelona” Kubiak – Polska Monika „Esmeralda” Godlewska
Zwycięstwo Ewelony przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii średniej: Polska Krystian „Krycha” Wilczak – Polska Kamil „Kasti” Stępiński
Zwycięstwo Kastiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii piórkowej: Polska Kamil „Hassi” Hassan – Ukraina Oleh „Oleg” Riaszeńczew
Zwycięstwo Hassiego przez KO (wysokie kopnięcie w głowę) w 1 rundzie

Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster[edytuj]

  • Walka kobiet w kategorii koguciej: (Main Event) Polska Kamila „Zusje” Smogulecka – Polska Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Zwycięstwo Linkimaster przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Polska Wojciech Gola – Polska Marcin „Rafonix” Krasucki
Zwycięstwo WG przez TKO (poddanie się rywala po duszeniu zza pleców) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Piotr „Bestia” Piechowiak – Polska Marcin „El Testosteron” Najman
Zwycięstwo Bestii przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Jakub „Kubańczyk” Flas – Polska Mateusz „L-Pro” Łapot
Zwycięstwo Kubańczyka przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półciężkiej: Polska Maciej Rataj – Polska Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Zwycięstwo Don Kasjo przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Bartosz „Qbik” Kubik – Polska Cyprian „Cypis” Racicki
Zwycięstwo Cypisa przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półciężkiej: Polska Alan „Alanik” Kwieciński – Polska Arkadiusz „AroY” Tańcula
Zwycięstwo AroYa przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii średniej: Polska Dawid „Ambro” Ambroziak – Polska Maciej „Szewcu” Szewczyk
Zwycięstwo Ambra przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

Fame MMA 7: Popek vs. Stifler[edytuj]

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Main Event) Polska Paweł „Popek Monster” Mikołajuw – Polska Damian „Stifler” Zduńczyk
Zwycięstwo Popka Monstera przez poddanie (dźwignia na staw łokciowy) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Polska Adrian „Polak” Polański – Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik
Zwycięstwo Polaka przez dyskwalifikację rywala (nielegalne kopnięcie w parterze) w 2 rundzie
  • Walka w limicie umownym -80 kg: Polska Dawid Malczyński – Polska Wojciech Gola
Zwycięstwo Malczyńskiego przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) w 2 rundzie
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Polska Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Polska Marta „Martirenti” Rentel
Zwycięstwo Linkimaster przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) w 1 rundzie
  • Walka w limicie umownym -88 kg: Polska Arkadiusz „AroY” Tańcula – Polska Paweł „Tybori” Tyburski
Zwycięstwo Tyboriego przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) w 2 rundzie
  • Walka w limicie umownym -74 kg: Polska Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Polska Kamil „Hassi” Hassan
Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: Polska Tomasz Olejnik – Polska Mariusz „Hejter” Słoński
Zwycięstwo Hejtera przez poddanie (dźwignia na staw łokciowy) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Marcin „El Testosteron” Najman – Polska Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
Zwycięstwo El Testosterona przez poddanie (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półciężkiej: Polska Marcin „Mielonidas” Makowski – Polska Łukasz Lupa
Zwycięstwo Lupy przez KO (cios pięścią) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Polska Maciej Rataj
Zwycięstwo Rataja przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach[1]:

Fame 8: Dubiel vs. Blonsky[edytuj]

  • Walka w kategorii średniej: (Main Event) Polska Marcin Dubiel – Polska Kacper „Blonsky” Błoński
Zwycięstwo Blonsky’ego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii ciężkiej: (Boks w rękawicach MMA, Co-Main Event) Polska Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Polska Marcin „El Testosteron” Najman
Zwycięstwo Don Kasjo przez dyskwalifikację rywala (nielegalne kopnięcie) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Michał „Sobota” Sobolewski – Polska Filip „Filipek” Marcinek
Zwycięstwo Filipka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii średniej: (K-1 w małych rękawicach) Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik – Polska Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w limicie umownym -88 kg: Polska Paweł „Tybori” Tyburski – Polska Gabriel „Arab” Al-Sulwi
Zwycięstwo Araba przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Piotr „Szeli” Szeliga – Polska Piotr „Bestia” Piechowiak
Zwycięstwo Bestii przez poddanie (duszenie zza pleców) w 3 rundzie
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Polska Kamila „Zusje” Smogulecka – Polska Dagmara Szewczyk
Zwycięstwo Zusje przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Patryk „Mortalcio” Baran – Polska Mariusz „Hejter” Słoński
Zwycięstwo Mortalcia przez poddanie (duszenie zza pleców) w 3 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski XFC w kategorii półśredniej: (K-1) Polska Piotr Pająk – Polska Alan „Alanik” Kwieciński
    Logo federacji XFC
Zwycięstwo Alanika przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Gamou Fall – Polska Maciej „Szewcu” Szewczyk
Zwycięstwo Gamou przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie[2]:

Fame 9: Let’s Play[edytuj]

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Boks, Main Event) Polska Patryk „Kizo” Woziński – Polska Gabriel „Arab” Al-Sulwi
Zwycięstwo Araba przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Polska Kacper „Blonsky” Błoński – Polska Sylwester Wardęga
Zwycięstwo Blonsky’ego przez techniczne poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii średniej: Polska Marcin Malczyński (c) – Polska Jakub „Kubańczyk” Flas
Zwycięstwo Kubańczyka przez TKO (niskie kopnięcia) w 1 rundzie
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Polska Kamila „Zusje” Smogulecka – Polska Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Zwycięstwo Kamiszki przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Patryk „paTrykos” Domke – Polska Paweł „Ponczek” Sikora
Zwycięstwo Ponczka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Mariusz „Hejter” Słoński – Polska Filip Zabielski
Zwycięstwo Zabielskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w limicie umownym -82 kg: Polska Mikołaj „VanDal” Rdzanek – Polska Jakub „Kuba Post” Postaremczak
Zwycięstwo Kuby Posta przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka kobiet w limicie umownym -56 kg: Polska Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Polska Anna „Anna IFBB PRO” Andrzejewska
Zwycięstwo Way of Blonde przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w limicie umownym -79 kg: Polska Krystian „Krycha” Wilczak – Polska Patryk „Mortalcio” Baran
Zwycięstwo Krychy przez TKO (ciosy pięściami) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii piórkowej: Polska Patryk „Ryba” Karaś – Ukraina Oleh „Oleg” Riaszeńczew
Zwycięstwo Ryby przez poddanie (duszenie zza pleców) w 3 rundzie

Fame 10: Don Kasjo vs. Parke[edytuj]

  • Walka o pas mistrzowski „Króla” oraz 1 kg sztabkę złota w umownym limicie -83.9 kg: (Boks, Main Event) Polska Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Irlandia Północna Norman „Stormin” Parke
Zwycięstwo Stormina przez jednogłośną decyzję sędziów po 5 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co Main-Event) Polska Marcin Dubiel – Polska Cezary „Czaro” Nykiel
Zwycięstwo Dubiela przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 2 rundzie
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: Polska Dawid „Bocian” Malczyński (c) – Polska Adrian „Polak” Polański
Zwycięstwo Polaka przez KO (lewy sierpowy + ciosy pięściami) w 2 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA kobiet w kategorii koguciej: Polska Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Polska Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Zwycięstwo Linkimaster przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półciężkiej: Polska Arkadiusz „AroY” Tańcula – Polska Mateusz „Muran” Murański
Zwycięstwo AroY’a przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Alan „Alanik” Kwieciński – Polska Piotr Pająk
Zwycięstwo Pająka przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik – Polska Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Zwycięstwo Ferrariego przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 2 rundzie
  • Walka w limicie umownym -90 kg: Polska Gabriel „Arab” Al-Sulwi – Polska Łukasz Lupa
Zwycięstwo Araba przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii średniej: Polska Michał Gała – Polska Mikołaj Śmieszek
Zwycięstwo Gały przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Dawid „Ambro” Ambroziak – Polska Piotr „Miejski Drwal” Szczurek
Zwycięstwo Miejskiego Drwala przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach[3]:

Fame 11: Fight Club[edytuj]

  • Walka w limicie umownym -80 kg: (Boks w małych rękawicach MMA, Main Event) Polska Borys „The Tasmanian Devil” Mańkowski – Irlandia Północna Norman „Stormin” Parke
Zwycięstwo The Tasmanian Devila przez jednogłośną decyzję sędziów po 1 rundzie (15min)
  • Walka w kategorii lekkiej: (Co-Main Event) Polska Marcin Dubiel – Polska Wojciech „OjWojtek” Przeździecki
Zwycięstwo Dubiela przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w limicie umownym -73 kg: (Boks w rękawicach MMA, Co-Main Event) Polska Sylwester Wardęga – Polska Daniel „Danny” Ferreri
Zwycięstwo Danny’ego przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) po 2 rundzie
  • Walka w limicie umownym -82 kg: Polska Mikołaj „Mixer” Magdziarz – Polska Piotr „Popo” Węgrzyn
Zwycięstwo Popo przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Filip „Filipek” Marcinek – Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik
Zwycięstwo Ferrariego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: Polska Filip Zabielski – Polska Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski
Remis niejednogłośny
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Norbert „Smolasty” Smoliński – Polska Piotr „Miły Pan” Kołaczyński
Zwycięstwo Miłego Pana przez poddanie werbalne (kontuzja nogi) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półciężkiej: Polska Marcin Malczyński – Polska Arkadiusz Tańcula
Zwycięstwo Tańculi przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Krystian „Krycha” Wilczak – Ukraina Aleksandr „Sasha” Muzheiko
Zwycięstwo Krychy przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka kobiet w limicie umownym -54 kg: Polska Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Polska Patrycja „MeLady” Wieja
Zwycięstwo Way of Blonde przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Piotr „Szeli” Szeliga – Polska Krzysztof „Fericze” Ferenc
Zwycięstwo Szeliego przez KO (prawy sierpowy) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii lekkiej: (Półfinały turnieju Road To Armia) Polska Adrian „Pitbull” Wieliczko – Polska Gracjan Miś
Zwycięstwo Wieliczko przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii lekkiej: (Półfinały turnieju Road To Armia) Polska Jakub „Dragon” Kaczmarski – Polska Roger Irlik
Zwycięstwo Kaczmarskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach[4]:

Fame 12: Don Kasjo vs. Polish Zombie[edytuj]

  • Walka w kategorii open: (W klatce rzymskiej 3m x 3m, 5x2min, Extra Fight) Polska Arkadiusz Tańcula – Polska Jacek „Muran” Murański
Zwycięstwo Tańculi przez dyskwalifikację rywala (nielegalne trzymanie się siatki podczas walki) w 4 rundzie
  • Walka w kategorii open: (Boks, walka dodatkowa) Polska Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Polska Michał „Boxdel” Baron
Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w limicie umownym 87 kg: (Boks, Main Event) Polska Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Polska Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek
Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 6 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Polska Kacper „Blonsky” Błoński – Polska Mateusz „Matt Fit Lovers” Janusz
Zwycięstwo Blonsky’ego przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: Polska Adrian „Polak” Polański (c) – Polska Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Polska Kamila „Zusje” Smogulecka – Polska Marta „Martirenti” Rentel
Zwycięstwo Zusje przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Piotr „Bestia” Piechowiak – Polska Krzysztof „Radzik” Radzikowski
Zwycięstwo Bestii przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Krystian „Krycha” Wilczak Polska Maciej „Szewcu” Szewczyk
Zwycięstwo Krychy przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka kobiet w limicie umownym 60 kg: Polska Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Polska Anna „Anna IFBB PRO” Andrzejewska
Zwycięstwo Anny IFBB PRO przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w limicie umownym 75 kg: Polska Patryk „Ryba” Karaś – Polska Kornel „Koro” Regel
Zwycięstwo Koro przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii lekkiej: (Finał turnieju Road to Armia) Polska Jakub „Dragon” Kaczmarski – Polska Adrian „Pitbull” Wieliczko
Zwycięstwo Pitbulla przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach[5]:

Fame 13: Nitro vs. Unboxall[edytuj]

Zwycięstwo Unboxalla przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: (Co-Main Event) Irlandia Północna Norman „Stormin” Parke – Polska Paweł „Popek Monster” Mikołajuw
Zwycięstwo Stormina przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: (Boks w meksykańskich rękawicach) Polska Adrian „Polak” Polański – Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik
Zwycięstwo Polaka przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA kobiet w kategorii koguciej: Polska Marta „Linkimaster” Linkiewicz (c) – Polska Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska
Zwycięstwo Linkimaster przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w limicie umownym 105 kg: Polska Jakub „Japczan” Piotrowicz – Polska Robert „Sutonator” Pasut
Zwycięstwo Sutonatora przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach MMA) Polska Gabriel „Arab” Al-Sulwi – Polska Piotr „Szeli” Szeliga
Zwycięstwo Szeliego przez KO (prawy prosty) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Dawid Malczyński – Polska Paweł „Ponczek” Sikora
Zwycięstwo Malczyńskiego przez poddanie (duszenie trójkątne nogami) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach MMA) Polska Mariusz „Hejter” Słoński – Polska Rafał „Takefun” Górniak
No contest w 1 rundzie (Hejter sfaulował Takefuna palcami w oczy, w związku z tym, lekarz nie dopuścił Takefuna do kontynowania walki)
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Polska Patryk „paTrykos” Domke
Zwycięstwo Patrykosa przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach[6]:

Fame 14: Gimper vs. Tromba[edytuj]

  • Walka w limicie umownym -81kg: (Main Event) Polska Tomasz „Gimper” Działowy – Polska Mateusz „Tromba” Trąbka
Zwycięstwo Tromby przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 2 rundzie
Zwycięstwo Xayoo przez TKO (ciosy pięściami i kopnięcie kolanem) w 1 rundzie
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: (Co-Main Event) Polska Agata „Fagata” Fąk – Polska Monika „Mona” Kociołek
Zwycięstwo Fagaty przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: (1 runda boks, w klatce rzymskiej) Irlandia Północna Norman „Stormin” Parke – Polska Piotr „Szeli” Szeliga
Zwycięstwo Stormina przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 2 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: Polska Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (c) – Polska Krystian „Krycha” Wilczak
Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii open: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach) Polska Adam „AJ” Josef – Polska Mateusz „Matt Fit Lovers” Janusz
Zwycięstwo AJ'a przez KO (kopnięcie kolanem w głowę) w 1 rundzie
  • Walka w limicie umownym -96kg: Polska Alan „Alanik” Kwieciński – Polska Mateusz „Muran” Murański
Zwycięstwo Murana przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Dawid Malczyński – Polska Mariusz „Hejter” Słoński
Zwycięstwo Malczyńskiego przez TKO (lewy prosty i ciosy w parterze) w 1 rundzie
  • Walka kobiet w limicie umownym -69kg: Polska Katarzyna „Lala Laluna” Alexander – Polska Wiktoria „Wiki" Jaroniewska
Zwycięstwo Wiki przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

Fame 15: Zemsta[edytuj]

  • Walka kobiet w kategorii koguciej o trzy pasy mistrzowskie - 1. „Królowej freak fights wagi OPEN”, 2. mistrzyni Fame MMA wagi koguciej kobiet (posiadany przez „Linkimaster”) oraz 3. mistrzyni Fame MMA wagi OPEN kobiet (posiadany przez „Lil Masti”): (Main Event) Polska Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Polska Aniela „Lil Masti” Bogusz
Zwycięstwo Lil Masti przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach, Co-Main Event) Polska Marcin „Xayoo” Majkut – Polska Mikołaj „Konopskyy” Tylko
Zwycięstwo Xayoo przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w limicie umownym -92 kg: (Boks w małych rękawicach, ring bokserski) Polska Mariusz „Sarius” Golling – Polska Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
Zwycięstwo Polish Zombie przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: (W klatce rzymskiej, bez limitu czasowego) Polska Kacper „Crusher” Błoński – Polska Marcin Dubiel
Zwycięstwo Dubiela przez TKO (ciosy pięściami) w 17 minucie i 52 sekundzie
  • Walka w kategorii open: (W klatce rzymskiej) Polska Arkadiusz Tańcula – Polska Jacek „Muran” Murański
Zwycięstwo Tańculi przez jednogłośną decyzję sędziów po 5 rundach
  • Walka w kategorii półciężkiej: Polska Arkadiusz Tańcula – Polska Mateusz „Muran” Murański
Zwycięstwo Tańculi przez poddanie (duszenie zza pleców) w 3 rundzie
  • Walka w limicie umownym -74 kg: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach) Polska Franciszek „Franio” Rusiecki – Polska Jakub „Paramaxil" Frączek
Zwycięstwo Frania przez KO (prawy sierpowy) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach) Polska Rafał „Takefun” Górniak – Polska Filip Zabielski
Zwycięstwo Zabielskiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
  • Walki w umownym limicie -67 kg: (2 vs. 2, bez limitu czasowego) Polska Radosław „Warjat Radek” Kapias Polska Patryk Woźniak – Polska Jamil „Neffati Brothers” Neffati Polska Jamel „Neffati Brothers” Neffati
Zwycięstwo Jamila przez KO (prawy sierpowy) w 1 rundzie i Jamela przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie

Fame 16: Tromba vs. Dubiel[edytuj]

  • Walka w limicie umownym -80 kg: (Main Event) Polska Mateusz „Tromba” Trąbka – Polska Marcin Dubiel
Zwycięstwo Dubiela przez TKO (kolano + ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półciężkiej: (Co-Main Event) Polska Robert „Sutonator” Pasut – Polska Jacek „Muran” Murański
Zwycięstwo Sutonatora przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 2 rundzie
  • Walka w limicie umownym -95 kg: (Boks w małych rękawicach) Polska Patryk „Bandura” Bandurski – Polska Alan „Braveheart” Kwieciński
Zwycięstwo Bandury przez jednogłośną decyzje sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Mariusz „Hejter” Słoński – Polska Amadeusz „Ferrari” Roślik
Zwycięstwo Ferrariego przez KO (cios pięścią w parterze) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Mateusz „Matt MeKnife" Janusz – Polska Krystian Wilczak
Zwycięstwo Matt MeKnife'a przez jednogłośną decyzje sędziów po 3 rundach
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Patryk „paTrykos” Domke – Polska Adrian „Polak” Polański
Zwycięstwo Polaka przez jednogłośną decyzje sędziów po 3 rundach
  • Walka w umownym limicie -85 kg: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach) Polska Dariusz „Daro Lew" Kaźmierczuk – Polska Filip „Filipek” Marcinek
Zwycięstwo Filipka przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki po drugim nokdaunie) w 1 rundzie
  • Walka w limicie umownym -98 kg: Polska Dawid „Dzinold" Rzeźnik – Polska Szymon „Szymool" Besser
Zwycięstwo Dzinolda przez jednogłośną decyzje sędziów po 3 rundach
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Polska Marta „Martirenti” Rentel – Polska Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
Zwycięstwo Wiki przez TKO (ciosy pięściami w parterze) w 2 rundzie
  • Walka w limicie umownym -87 kg: Polska Natan „Bóg Estetyki" Marcoń – Polska Radosław „Wiejski Koks” Paszko
Zwycięstwo Wiejskiego Koksa przez jednogłośną decyzje sędziów po 3 rundach




Fame 17: TBA vs. TBA[edytuj]

  • Walka w kategorii ?: (Main Event) Wikiprojekt:Szablony flag TBA – Wikiprojekt:Szablony flag TBA
  • Walka w kategorii ?: (Co-Main Event) Wikiprojekt:Szablony flag TBA – Wikiprojekt:Szablony flag TBA
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii średniej: Polska Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Polska Arkadiusz Tańcula
  • Walka w kategorii ?: Polska Cezary „Czarek" Jóźwik – Wikiprojekt:Szablony flag TBA
  • Walka w kategorii ?: (Kick-boxing/K-1 w małych rękawicach) Polska Filip „Filipek” Marcinek – Polska Robert Karaś
  • Walka w kategorii ?: Polska Łukasz „Mandzio" Samoń – Wikiprojekt:Szablony flag TBA
  • Walka w kategorii ?: Polska Sebastian Fabijański – Wikiprojekt:Szablony flag TBA


Wyniki gali Hype MMA[edytuj]

Hype S01E01: Rafonix vs. Hejter[edytuj]

  • Walka w kategorii półśredniej: (Main Event, Super fight) Polska Marcin „Rafonix” Krasucki – Polska Mariusz „Hejter” Słoński
Zwycięstwo Hejtera przez KO (ciosy pięściami) w 1 rundzie
  • Walka w limicie umownym -80 kg: (Co-Main Event) Polska Adam „Adix” Woźnicki – Polska Paweł „Pavlloo” Szwed
Zwycięstwo Pavlloo przez TKO w 3 rundzie
  • Walka w kategorii średniej: Polska Patryk „Taksi ZRT” Malinowski – Polska Władysław „Władek” Zijajew
Zwycięstwo Taksiego ZRT przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii lekkiej: Polska Mateusz „Zakrzew” Zakrzewski – Polska Albert „Bercik” Ghambaryan
Zwycięstwo Zakrzewa przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii lekkiej: Polska Jakub „Bary” Barczyk – Polska Damian „Kalbar” Kalbarczyk
Zwycięstwo Kalbara przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii średniej: Polska Jakub „Kuba Trenuje” Droździel – Polska Krystian „Krissu” Bartocha
Zwycięstwo Kuby Trenuje przez techniczne poddanie w 1 rundzie
  • Walka w limicie umownym -86 kg: Polska Norbert „One Norbi” Krasnodębski – Polska Oskar „Blecki” Lesiak
Zwycięstwo Bleckiego przez TKO w 1 rundzie[7]:

Nagrody bonusowe:

  • Poddanie wieczoru → Polska Jakub „Kuba Trenuje” Droździel (przyznany przez Boxdela)
  • Nokaut wieczoru → Polska Damian „Kalbar” Kalbarczyk (przyznany przez Nitro)
  • Występ wieczoru → Polska Paweł „Pavlloo” Szwed (przyznany przez Wojciecha Golę)[8]
  1. Wirtualna Polska Media, Fame MMA 7. Wyniki gali. Wielkie emocje w Łodzi. Zwycięstwa „Popka”, Linkiewicz i Najmana, sportowefakty.wp.pl, 6 września 2020 [dostęp 2020-10-10] (pol.).
  2. Fame MMA 8 – WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 8, 21.11.2020?, www.eska.pl [dostęp 2020-11-21].
  3. Maciej Szumowski, Fame MMA 10. Wyniki gali. Świetna gala w Łodzi i skandaliczny finał, sportowefakty.wp.pl, 16 maja 2021 [dostęp 2021-08-11] (pol.).
  4. Redakcja, Fame MMA 11: Wyniki sobotniej gali w Arenie Gliwice. Borys Mańkowski oraz Norman Parke dali emocjonującą walkę ZDJĘCIA, Dziennik Bałtycki, 3 października 2021 [dostęp 2021-10-03] (pol.).
  5. Redakcja, Fame MMA 12 wyniki. Decyzje sędziów kolejnej gali wzbudzały emocje. Don Kasjo na punkty pokonał Polish Zombie, Dziennik Bałtycki, 21 listopada 2021 [dostęp 2021-11-21] (pol.).
  6. Maciej Zimny, Fame 13 – wyniki na żywo od godziny 20:00 | MMAROCKS, MMA Rocks!, 26 marca 2022 [dostęp 2022-03-26] (pol.).
  7. Wirtualna Polska Media, Hype MMA 1. Wyniki gali. Błyskawiczne nokauty. Udany początek nowego projektu Fame MMA – WP SportoweFakty, sportowefakty.wp.pl, 17 kwietnia 2021 [dostęp 2022-02-13] (pol.).
  8. Błąd rozszerzenia cite: Błąd w składni znacznika <ref>; brak tekstu w przypisie o nazwie :2