Lista i wyniki gal Fame MMA

Z EverybodyWiki Bios & Wiki
Skocz do:nawigacja, szukaj

Lista i wyniki gal Fame MMA.

Lista gal[edytuj]

Nr Gala Data Miejsce Frekwencja widowni
(przybliżona)
Transmisja
1 Fame MMA 1: Boxdel vs. Guzik 30 czerwca 2018 Koszalin, Hala Widowiskowo - Sportowa ? PPV, Fame MMA TV
2 Fame MMA 2: Rafonix vs. Magical 13 października 2018 Poznań, Hala Widowiskowo - Sportowa ? PPV, Fame MMA TV
3 Fame MMA 3: IsAmU vs. DeeJayPallaside 30 marca 2019 Łódź, Atlas Arena ? PPV, Fame MMA TV
4 Fame MMA 4: Linkimaster vs. Lil Masti 22 czerwca 2019 Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa 6000 widzów PPV, Fame MMA TV
5 Fame MMA 5: Bonus BGC vs. Najman 26 października 2019 Gdańsk/Sopot, Ergo Arena PPV, Fame MMA TV

Lista zawodników[edytuj]

Zawodnicy Fame MMA 1 Fame MMA 2 Fame MMA 3 Fame MMA 4 Fame MMA 5
Adrian "Polak" Polański Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów) Przegrana (niejednogłośna decyzja sędziów) Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów) Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Adrian "Medusa" Salamon Wygrana (poddanie w 2 rundzie)
Amadeusz "Ferrari" Roślik Wygrana (TKO w 1 rundzie) Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów) Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Aniela "Lil Masti" Bogusz Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Artur "Waluś" Walczak Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Bartek "Ruby" Brzeziński Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Daniel "Magical" Zwierzyński Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów) Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Dawid "Ambro" Ambroziak Wygrana (duszenie zza pleców w 1 rundzie) Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Dawid "Surfer" Ozdoba Przegrana (duszenie zza pleców w 1 rundzie) Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Dawid "Malczyński" Malczyński Wygrana (niejednogłośna decyzja sędziów) Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Ewelina "Ewelona" Kubiak
Filip "Filipek" Marcinek Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów) Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Hubert "Ken" Korczak Przegrana (TKO w 2 rundzie)
Jakub "Kubańczyk" Flas Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Jakub "Guzik" Szymański Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Kamil "Hassi" Hassan   Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Kamil "Kasti" Stępiński Wygrana (TKO w 1 rundzie) Przegrana (poddanie w 2 rundzie)
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów) Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Krystian "Jongmen" Brzeziński Wygrana (poddanie w 2 rundzie)
Krystian "Krycha" Wilczak Wygrana (TKO w 2 rundzie) Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Krzysztof Olczak Wygrana (jednogłośna decyzję sędziów)
Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka Przegrana (TKO w 2 rundzie) Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Marcin "Rafonix" Krasucki Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Marcin "Mielonidas" Makowski Wygrana (TKO w 3 rundzie)
Marcin "Malczyński" Malczyński
Marcin "El Testosteron" Najman
Marcin "Mnich Terminator" Wójcik Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Marek "Adbuster" Hoffman Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowsk
Marek "Lord Kruszwil" Kruszel
Marek "Maro" Wilczak Przegrana (KO w 1 rundzie)
Marta "Linkimaster" Linkiewicz Wygrana (TKO w 1 rundzie) Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Michał "Boxdel" Baron Wygrana (TKO w 1 rundzie) Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Michał "Łysy Bogas" Bogawski Przegrana (TKO w 3 rundzie)
Michał Handke Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Monika "Esmeralda" Godlewska Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Oleh "Oleg" Riashentsev
Patryk "Ryba" Karaś Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Patryk "Kizo" Woziński Przegrana (TKO w 3 rundzie)
Piotr Celej Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Piotr "Czapi" Czapiewski Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Piotr "Knaziuu" Knaś Przegrana (poddanie w 2 rundzie)
Piotr "Bonus BGC" Witczak Przegrana (TKO w 2 rundzie) Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Sebastian "Ztrolowany" Nowak Wygrana (TKO w 3 rundzie) Wygrana (TKO w 2 rundzie)
Sylwester "Bystrzak" Tkocz Przegrana (TKO w 1 rundzie)
Szymon "IsAmU" Kasprzyk Wygrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień Wygrana (TKO w 1 rundzie)
Tomasz "Olejnik" Olejnik
Łukasz "Tomb" Imiełowski Przegrana (jednogłośna decyzja sędziów)
Łukasz Lupa Wygrana (KO w 1 rundzie) Przegrana (TKO w 1 rundzie)


Wyniki gal[edytuj]

Fame MMA 1: Boxdel vs. Guzik[edytuj]

  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii ciężkiej: Polska Michał "Boxdel" Baron – Polska Jakub "Guzik" Szymański
Zwycięstwo Barona przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open (walka w boksie): Polska Daniel "Magical" Zwierzyński – Polska Adrian "Polak" Polański
Zwycięstwo Polańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii open (walka rycerska): Polska Piotr Celej – Polska Krzysztof Olczak
Zwycięstwo Olczaka przez jednogłośną decyzję sędziów (29-23)
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Dawid "Ambro" Ambroziak – Polska Dawid "Surfer" Ozdoba
Zwycięstwo Ambroziaka przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Marek "Maro" Wilczak – Polska Łukasz Lupa
Zwycięstwo Lupy przez KO (cios podbródkowy) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Hubert "Ken" Korczak – Polska Krystian "Krycha" Wilczak
Zwycięstwo Wilczaka przez TKO w 2 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Michał Handke – Polska Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
Zwycięstwo Handke przez TKO w 2 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Michał "Bogas" Bogawski – Polska Sebastian "Ztrolowany" Nowak
Zwycięstwo Nowaka przez TKO w 3 rundzie
[1]

Fame MMA 2: Rafonix vs. Magical[edytuj]

  • Walka w kategorii open: Polska Marcin "Rafonix" Krasucki – Polska Daniel "Magical" Zwierzyński
Zwycięstwo Krasuckiego przez TKO w 1 rundzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: Polska Dawid "Malczyński" Malczyński – Polska Adrian "Polak" Polański
Zwycięstwo Malczyńskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii open: Polska Marek "Adbuster" Hoffman – Polska Dawid "Surfer" Ozdoba
Zwycięstwo Hoffmana przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Amadeusz "Ferrari" Roślik – Polska Sylwester "Bystrzak" Tkocz
Zwycięstwo Roślika przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Piotr "Bonus BGC" Witczak – Polska Sebastian "Ztrolowany" Nowak
Zwycięstwo Nowaka przez TKO w 2 rundzie
  • Walka w kategorii open (walka 2 vs. 2): Polska Piotr i Paweł Tyburscy – Polska Piotr i Paweł Kluk
Zwycięstwo Tyburskich przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Artur "Waluś" Walczak – Polska Piotr "Czapi" Czapiewski
Zwycięstwo Walczaka przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Kamil "Kasti" Stępiński – Polska Łukasz Lupa
Zwycięstwo Stępińskiego przez TKO w 1 rundzie
[2]

Fame MMA 3: IsAmU vs. DeeJayPallaside[edytuj]

  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Szymon "IsAmU" Kasprzyk – Polska Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak
Zwycięstwo Kasprzyka przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: Polska Dawid "Malczyński" Malczyński – Polska Amadeusz "Ferrari" Roślik
Zwycięstwo Malczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii open (walka kobiet): Polska Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Polska Monika "Esmeralda" Godlewska
Zwycięstwo Linkiewicz przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Piotr "Bonus BGC" Witczak – Polska Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień
Zwycięstwo Wrzesienia przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Filip "Filipek" Marcinek – Polska Patryk "Ryba" Karaś
Zwycięstwo Karasia przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii open: Polska Adrian "Polak" Polański – Polska Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
Zwycięstwo Życińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii open: Polska Krystian "Krycha" Wilczak – Polska Bartek "Ruby" Brzeziński
Zwycięstwo Wilczaka przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski – Polska Marcin "Mnich Terminator" Wójcik
Zwycięstwo Wójcika przez KO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka – Polska Kamil "Hassi" Hassan  
Zwycięstwo Wiewiórki przez jednogłośną decyzję sędziów
[3]

Fame MMA 4: Linkimaster vs. Lil Masti[edytuj]

  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii kobiety: Polska Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Polska Aniela "Lil Masti" Bogusz
Zwycięstwo Bogusz przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii średniej: Polska Adrian "Medusa" Salamon – Polska Piotr "Knaziuu" Knaś
Zwycięstwo Salamona przez poddanie w 2 rundzie
  • Walka w catchweighcie do 74 kg: Polska Adrian "Polak" Polański – Polska Amadeusz "Ferrari" Roślik
Zwycięstwo Polańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Zwycięstwo Flasa przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open (walka w K-1): Polska Dawid "Ambro" Ambroziak – Polska Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
Zwycięstwo Życińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Patryk "Kizo" Woziński – Polska Marcin "Mielonidas" Makowski
Zwycięstwo Makowskiego przez TKO w 3 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Filip "Filipek" Marcinek – Polska Łukasz "Tomb" Imiełowski
Zwycięstwo Marcinka przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Walka w kategorii open: Polska Krystian "Jongmen" Brzeziński – Polska Kamil "Kasti" Stępiński
Zwycięstwo Brzezińskiego przez poddanie w 2 rundzie
[4]

Fame MMA 5: Bonus BGC vs. Najman[edytuj]

  • Walka w kategorii ciężkiej: Polska Piotr "Bonus BGC" Witczak – Polska Marcin "El Testosteron" Najman

Zwycięstwo Najmana Przez TKO w 1 rundzie

  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii średniej: Polska Marcin "Malczyński" Malczyński – Polska Marek "AdBuster" Hoffman
  • Walka w kategorii open (super freak fight): Polska Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski – Polska Marek "Lord Kruszwil" Kruszel
  • Zwycięstwo Kruszwila Przez TKO (Kopnięcie w żebra) w 2 rundzie
  • Walka w kategorii lekkiej: Polska Szymon "IsAmU" Kasprzyk – Polska Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Zwycięstwo IsAmU przez poddanie w 1 rudnzie
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśredniej: Polska Dawid "Malczyński" Malczyński – Polska Tomasz "Olejnik" Olejnik
  • Zwycięstwo Malczyńskiego Przez TKO ( Kopnięcie w wątrobe) w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open (walka kobiet): Polska Ewelina "Ewelona" Kubiak – Polska Monika "Esmeralda" Godlewska
  • Zwycięstwo Ewelony przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open: Polska Kamil "Kasti" Stępiński – Polska Krystian "Krycha" Wilczak
  • Walka w kategorii półśredniej: Polska Kamil "Hassi" Hassan – Ukraina Oleh "Oleg" Riaszeńczew
  • Zwycięstwo Hassana przez KO (Kopnięcie w Głowę) w 1 rundzie

Fame MMA 6 : Zusje vs. Linkimaster[edytuj]

  • Walka o pas kobiet (Main Event) : Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "Linkimaster " Linkiewicz
  • Walka w kategorii półśrednej (Co-Main Event) : Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasicki
  • Zwycięstwo Goli przez poddanie w 1 rudnzie
  • Walka w kategorii ciężkiej : Marcin "El Testosteron " Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Zwycięstwo Piechowiaka przez TKO w 1 rudnzie
  • Walka w kategorii open : Jakub " Kubańczyk" Flas - Mateusz "L Pro " Łapot
  • Walka w kategorii półśrednej : Maciej Rataj - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
  • Walka w kategorii półśrednej : Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
  • Walka w kategorii półśrednej : Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
  • Walka w kategorii półśrednej : Dawid "Ambro" Ambroziak - Maciej "Szewcu" Szewczyk

Fame MMA 7 : Stifler vs. Popek[edytuj]

  • Walka w kategorii ciężkiej (Main Event) : Paweł "Popek Monster" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
  • Walka w kategorii półśrednej (Co-Main Event) : Amadeusz "Ferrari" Roślik - Adrian "Polak" Polański
  • Walka w limicie umownym -80 kg : Dawid "Bocian" Malczyński - Wojciech Gola
  • Walka kobiet w kategorii koguciej : Marta "LinkiMaster" Linkiewicz - Marta "MartiRenti" Rentel
  • Walka w limicie umownym - 88 kg : Arkadiusz Tańcula - Paweł " Pablo Tybori " Tyburski
  • Walka w kategorii open : Tomasz "Tomek Olejnik" Olejnik - Mariusz "Hejter" Słoński
  • Walka w limicie umownym - 74 kg : Maksymilian "Wiewiór " Wiewiórka - Kamil "Hassi" Hassan
  • Walka w kategorii open: Marcin " El Testosteron" Najman - Dariusz " Daro Lew " Kaźmierczuk
  • Walka w kategorii półciężkiej : Marcin "Mielonidas" Makowski - Łukasz Lupa
  • Walka w kategorii ciężkiej : Maciej Rataj - Sebastian " Ztrolowany" Nowak

Fame MMA 8 : Dubiel vs. Blonsky[edytuj]

  • Walka w kategorii średniej (Main Event) : Marcin "Dubiel" Dubiel - Kacper "Blonsky" Błoński
  • Walka w kategorii ciężkiej (Boks w rękawicach MMA , Co-Main Event) : Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin " El Testosteron " Najman
  • Walka w kategorii półśrednej: Michał "Sobota" Sobolewski - Filip "Filipek" Marcinek
  • Walka w kategorii średniej (K-1 Kickboxing w rękawicach MMA ) : Amadeusz "Ferrari " Roślik - Maksymilian " Wiewiór" Wiewiórka
  • Walka w limicie umownym - 88 kg : Gabriel "Arab" Al-Sulwi - Paweł "Tybori" Tyburski
  • Walka w kategorii ciężkiej : Piotr "Szeli" Szeliga - Piotr " Bestia" Piechowiak
  • Walka kobiet w kategorii koguciej : Kamila "Zusje " Smogulecka - Dagmara Szewczyk
  • Walka w kategorii półśrednej: Patryk "Mortalcio" Baran - Mariusz " Hejter" Słoński
  • Walka o pas federacji XFC w kategorii półśrednej (K1 - Kickboxing) : Piotr Pająk - Alan Kwieciński
  • Walka w kategorii półśrednej: Gamou "Gamou" Fall - Maciej "Szewcu" Szewczyk

Fame MMA 9 : Let's Play[edytuj]

  • Walka w kategorii ciężkiej (Boks, Main Event) : Patryk "Kizo" Woziński - Gabriel " Arab" Al-Sulwi
  • Walka w kategorii półśrednej ( Co-Main Event) : Kacper " Blonsky " Błoński - Sylwester Wardęga
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii średniej: Marcin Malczyński - Jakub " Kubańczyk " Flas
  • Walka kobiet w kategorii koguciej : Kamila "Kamiszka " Wybrańczyk - Kamila " Zusje" Smogulecka
  • Walka w kategorii półśrednej : Patryk "Patrykos" Domke - Paweł "Ponczek" Sikora
  • Walka w kategorii półśrednej : Mariusz "Hejter" Słoński - Filip Zabielski
  • Walka w limicie umownym - 82 kg : Mikołaj "Vandall" Rdzanek - Jakub "Kuba Post" Postaremczak
  • Walka kobiet w limicie umownym - 56 kg : Karolina "Way od Blonde" Brzuszczyńska - Anna "Anna IFBB PRO" Andrzejewska
  • Walka w limicie umownym - 79 kg : Krystian "Krycha " Wilczak - Patryk "Mortalcio" Baran
  • Walka w kategorii piórkowej : Patryk "Ryba " Karaś - Oleh " Oleg" Riaszeńczew

Fame MMA 10 : Don Kasjo vs. Parke[edytuj]

  • Walka o pas Króla i O 1 kg Sztabkę Złota Fame w limicie umownym -83,9 kg (Boks , Main Event)  : Kasjusz "Don Kasjo " Życiński - Norman "Stormin" Parke
  • Walka w kategorii półśrednej (Co-Main Event) : Marcin Dubiel - Cezary " Czaro " Nykiel
  • Walka w kategorii półśrednej o pas Mistrzowski Fame MMA : Dawid "Bocian" Malczyński - Adrian " Polak" Polański
  • Walka o pas Mistrzowski Kobiet w kategorii koguciej : Marta "LinkiMaster" Linkiewicz - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Walka w kategorii półciężkiej: Arkadiusz Tańcula - Mateusz "Muran" Murański
  • Walka w kategorii półśrednej : Piotr Pająk - Alan Kwieciński
  • Walka w kategorii półśredniej : Amadeusz "Ferrari" Roślik - Mateusz "Haribo " Gąsiewski
  • Walka w limicie umownym - 90 kg : Gabriel "Arab" Al-Sulwi - Łukasz Lupa
  • Walka w kategorii średniej : Michał Gala - Mikołaj Śmieszek
  • Walka w kategorii półśrednej : Dawid "Ambro" Ambroziak - Piotr "Miejski Drwal" Szczurek

Fame MMA 11 : Fight Club[edytuj]

  • Walka w limicie umownym - 80 kg ( Boks w małych rękawicach MMA , 1x15min , Main Event) : Borys "The Tasmanian Devil " Mańkowski - Norman "Stormin " Parke
  • Walka w kategorii lekkiej (Co-Main Event) : Marcin Dubiel - Wojciech "OjWojtek" Przeździecki
  • Walka w limicie umownym - 73 kg (Boks w rękawicach MMA , Co -Main Event) : Daniel "Danny" Ferreri - Sylwester Wardęga
  • Walka w limicie umownym - 82 kg : Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Piotr "Popo " Węgrzyn
  • Walka w kategorii open : Filip "Filipek" Marcinek - Amadeusz "Ferrari " Roślik
  • Walka w kategorii open : Filip Zabielski - Maksym "Maksymalnie" Ziółkowski
  • Walka w kategorii półśrednej : Norbert "Smolasty " Smoliński - Piotr "Miły Pan " Kołaczyński
  • Walka w kategorii półciężkiej : Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula
  • Walka w kategorii półśrednej : Krystian "Krycha" Wilczak - Aleksandr "Sasha" Muzheiko
  • Walka kobiet w limicie umownym - 54 kg : Karolina "Way OF Blonde " Brzuszczyńska - Patrycja "MeLady" Wieja
  • Walka w kategorii ciężkiej : Piotr "Szeli " Szeliga - Krzysztof "Wujaszek Fericze " Ferenc
  • Walka w kategorii lekkiej : (Półfinały Turnieju Road To Armia ) : Adrian "Pitbull" Wieliczko - Gracjan Miś
  • Walka w kategorii lekkiej : ( Półfinały Turnieju Road To Armia) : Jakub "Dragon" Kaczmarski - Roger Irlik

Fame MMA 12 : Don Kasjo vs. Polish Zombie[edytuj]

  • Walka w kategorii open (Rzymska Klatka 3x3 m ,Super Fight ) : Jacek "Stary Muran" Murański - Arkadiusz Tańcula
  • Walka w kategorii open (Boks , Walka Dodatkowa) : Michał "Bodxel " Baron - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
  • Walka w limicie umownym 87 kg (Main Event , Boks) : Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek
  • Walka w kategorii półśrednej: (Co - Main Event) : Kacper Błoński - Mateusz "Matt Fit Lovers " Janusz
  • Walka o pas Mistrzowski Fame MMA w kategorii półśrednej: Adrian "Polak" Polański - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Walka kobiet w kategorii koguciej : Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "MartiRenti" Rentel
  • Walka w kategorii ciężkiej : Piotr "Bestia " Piechowiak - Krzysztof "Radzik" Radzikowski
  • Walka w kategorii półśrednej : Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk
  • Walka kobiet w limicie umownym 60 kg : Anna "IFBB PRO " Andrzejewska - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Walka w limicie umownym 75 kg : Patryk "Ryba" Karaś - Kornel Regel
  • Walka w kategorii lekkiej (Finał Turnieju Road To Armia) : Jakub "Dragon" Kaczmarski - Adrian "Pitbull" Wieliczko

Fame MMA 13 : Nitro vs. Unboxall[edytuj]

  • Walka w kategorii lekkiej (K1 / Kickboxing , Main Event ) : Sergiusz "Nitro" Górski - Paweł "Unboxall" Smektalski
  • Walka w kategorii open (Co-Main Event ) : Paweł "Popek Monster " Mikołajuw - Norman "Stormin" Parke
  • Walka w kategorii open (Boks w rękawicach Meksykańskich) : Amadeusz "Ferrari" Roślik - Adrian "Polak" Polański
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA kobiet w kategorii koguciej : Marta "LinkiMaster" Linkiewicz - Karolina "Way OF Blonde" Brzuszczyńska
  • Walka w limicie umownym 105 kg : Jakub "Japczan" Piotrowicz - Robert " Sutonator " Pasut
  • Walka w kategorii open (K1 / Kickboxing w małych rękawicach MMA) : Gabriel "Arab " Al-Sulwi - Piotr "Szeli" Szeliga
  • Walka w kategorii półśrednej : Dawid Malczyński - Paweł "Ponczek" Sikora
  • Walka w kategorii półśrednej (K1 / Kickboxing w małych rękawicach MMA) : Mariusz "Hejter" Słoński - Rafał "Takefun" Górniak
  • Walka w kategorii półśrednej : Patryk "PatrYkos " Domke - Jakub "Kuba Post" Postaremczak

Fame MMA 14 : Gimper vs. Tromba[edytuj]

  • Walka w limicie umownym - 81 kg (Main Event) : Tomasz "Gimper" Działowy - Mateusz "Tromba " Trąbka
  • Walka w kategorii lekkiej (K1 / Kickboxing w małych rękawicach MMA , Co - Main Event) : Marcin " Xayoo" Majkut - Sergiusz "Nitro" Górski
  • Walka kobiet w kategorii koguciej : Agata "Fagata " Fąk - Monika " Mona" Kociołek
  • Walka w kategorii open (Rzymska Klatka , 1 runda Boks , 2,3 MMA w małych rękawicach ) : Piotr "Szeli" Szeliga - Norman " Stormin" Parke
  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii półśrednej : Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Krystian "Krycha" Wilczak
  • Walka w kategorii open (K1 / Kickboxing w małych rękawicach MMA) : Adam "AJ" Josef - Mateusz " Matt Fit Lovers" Janusz
  • Walka w limicie umownym - 96 kg : Alan Kwieciński - Mateusz "Muran " Murański
  • Walka w kategorii półśrednej : Dawid Malczyński - Mariusz "Hejter" Słoński
  • Walka kobiet w limicie umownym - 69 kg : Katarzyna "LaLa Laluna" Alexander - Wiktoria " Wiki" Jaroniewska

Fame MMA 15[edytuj]

  • Walka w kategorii ?: Mariusz "Sarius" Golling - TBA
  • Walka w kategorii ?: Rafał "Takefun" Górniak - TBA
  • Walka w kategorii? (Rzymska klatka , Bez Limitu czasowego) : Kacper "Crusher" Blońsky - Marcin Dubiel
  • Walka w kategorii ? : Franciszek "Franio" Rusiecki - TBA






Wyniki Gal Hype MMA[edytuj]

Hype MMA 1 : Rafonix Vs. Hejter[edytuj]

  • Walka w kategorii półśredniej ( Super Fight, Main Event) : Marcin "Rafonix " Krasucki - Mariusz "Hejter" Słoński


Zwycięstwo Hejtera przez KO (Cios Pięścią) w 1 rundzie

  • Walka w limicie umownym -80 kg (Co-Main Event) : Adam "Adix" Woźnicki - Paweł "Pavloo" Szwed

Zwycięstwo Pavloo przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii średniej : Patryk "Taksi ZRT " Malinowski - Władysław "Władek" Zijajew

Zwycięstwo Taksiego ZRT przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii lekkiej : Mateusz "Zakrzew " Zakrzewski - Albert "Bercik" Ghambaryan

Zwycięstwo Zakrzewa Przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii lekkiej : Jakub "Bary" Barczyk - Damian "Kalbar" Kalbarzcyk

Zwycięstwo Kalbara przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii średniej: Jakub " Kuba Trenuje " Droździel - Krystian "Krissu" Bartocha

Zwycięstwo Kuby Trenuje Przez Techniczne Poddanie w 1 rundzie

  • Walka w limicie umownym - 86 kg : Norbert " One Norbi" Krasnodębski - Oskar " Blecki" Lesiak

Zwycięstwo Bleckiego Przez TKO w 1 rundzie


Nagrody Bonusowe :

  • Poddanie wieczoru : Jakub "Kuba Trenuje " Droździel (Przyznany Przez Boxdela)
  • Nokaut wieczoru : Damian "Kalbar" Kalbarzcyk (Przyznany Przez Nitro)
  • Występ wieczoru : Paweł "Pavloo" Szwed (Przyznany Przez Wojciecha Golę)

Hype MMA 2[edytuj]

Wyniki Gal Fame MMA UK[edytuj]

Fame MMA UK 1 : Gowland vs. McKenna[edytuj]

  • Walka w kategorii open (Main Event) : Sam Gowland - Marty McKenna

Zwycięstwo Gowlanda przez poddanie w 2 rundzie

  • Walka w kategorii open (Co-Main Event) : Joel "JMX" Morris - Wojciecha Gola

Zwycięstwo JMX'a Przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej : Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański

Zwycięstwo Polaka niejednogłośną decyzja sędziów po 3 rundach

  • Walka kobiet w kategorii open : Ashley "Ashley Marrie" Marie - Georgia Harrison

Zwycięstwo Harrison przez większościową decyzję sędziów

  • Walka w kategorii lekkiej : Alistair "Ally" Law - Joseph "Hendo" Henderson

Zwycięstwo Hendo przez większościową decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open : Daniel "Dapper Laughs" O'Reilly - Michael " MC Harvey" Harvey Jr.
    Zwycięstwo MC Harveya przez TKO w 1 rundzie
  • Walka w kategorii open : Mike Fox - Andrew Henderson

Zwycięstwo Hendersona przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open : Casey Barker - Callum Markie
    Zwycięstwo Barkera przez TKO w 2 rundzie

Fame MMA UK 2 : Back To Newcastle[edytuj]

Przypisy[edytuj]

  1. Podsumowanie gali FAME MMA!, apynews.pl [dostęp 2019-07-16] (pol.).
  2. Fame MMA 2 - WYNIKI. Kto wygrał, a kto przegrał na Fame MMA 2?, www.eska.pl [dostęp 2019-07-16].
  3. Fame MMA 3: WYNIKI WALK - kto wygrał na gali 30.03.2019?, www.eska.pl [dostęp 2019-07-16].
  4. Redakcja, FAME MMA 4: Linkimaster i Lil Masti POWTÓRKA. WSZYSTKIE WALKI FAME MMA 4 Marta Linkiewicz vs Sexmasterka WYNIKI, ZDJĘCIA [28. 6. 2019 r.], Dziennik Zachodni, 28 czerwca 2019 [dostęp 2019-07-16] (pol.).

Linki zewnętrzne[edytuj]


This article "Lista i wyniki gal Fame MMA" is from Wikipedia. The list of its authors can be seen in its historical and/or the page Edithistory:Lista i wyniki gal Fame MMA.